БЕРЛІН (QHA) -

У Німеччині очікують вирішення ситуації з незаконним постачанням турбін Siemens до анексованого Криму, посилаючись на заяву виконавчого директора Східного комітету німецької економіки Міхаеля Хармса повідомляє «Укрінформ»,

Він зазначив, що у Німеччині очікують, що ця ситуація буде вирішена, і нагадав, що «все ще діє пропозиція Siemens викупити ці турбіни назад». При цьому Хармс визнав, що зараз громадський резонанс вже настільки великий, що «певного негативного ефекту вже не уникнути».

Представник німецьких бізнес-кіл висловив нерозуміння з приводу того, що Росія відмовилася «від такого простого і вигідного всім сторонам легального вирішення проблеми».

За словами Хармса, Siemens припинив всі проекти з енергетичними компаніями з державною участю в Росії, хоча компанія знаходиться в РФ вже 160 років.

— Компанія робить там фантастичний бізнес. І було б дуже шкода, якби цей інцидент завадив бізнесу, — підкреслив Хармс.

Як повідомляло QHA, посли країн Євросоюзу 26 липня у Брюсселі погодилися розширити антиросійський список санкцій після скандалу з газовими турбінами Siemens, завезеними до окупованого Криму всупереч санкціям і контрактам.

ФОТО: інтернет

QHA