КИЇВ (QHA) -

У коментарі для QHA після погоджувальної ради в парламенті України заступник лідера РПЛ Віктор Галасюк повідомив, що для промислового розвитку та економічного успіху України недостатньо ухвалення окремих законопроектів — потрібно докорінно змінювати модель економічної політики України.

— Основним завданням  потрібно ставити не отримання кредитів від МВФ, а впровадження моделі економіки, яка дозволить повернути кредити, підвищити доходи і працювати в фінансово самостійному режимі, — заявив він.

За словами нардепа, для заміни штучних запозичень від МВФ достатньо не боргового резерву.

— Тільки реструктуризація внутрішнього держборгу по ОВДП, що належать НБУ, дозволить вивільнити в бюджеті майже 20 млрд грн щорічно. Ще більше 10 мрд грн забезпечить істотне посилення контролю за трансферним ціноутворенням — розширення переліку країн, які контролюються, і переліку контрольованих операцій. Скорочення ж контрабанди на митниці принесе до державної скарбниці мінімум 20 млрд грн щорічно, — зазначив заступник лідера РПЛ.

Нагадаємо, як раніше повідомляло QHA, рада директорів Міжнародного валютного фонду перенесла запланований на понеділок, 20 березня, розгляд питання про перегляд програми розширеного фінансування для України. Про це повідомили в прес-службі Міністерства фінансів України.

Відзначається, що терміни проведення засідання було перенесені через необхідність в уточненні розрахунків з економічних наслідків заходів, що застосовуються Україною у відповідь на блокаду, і конфіскацію українських підприємств на непідконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

ФОТО: інтернет

QHA