СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Самопроголошений «глава» Криму Сергій Аксьонов підписав указ про призначення на посаду «міністра економічного розвитку республіки» Андрія Мельникова. Інформацію про це передає «Центр журналістських розслідувань» з посиланням на відповідне «розпорядження».

Андрій Мельников раніше працював у комітеті з питань бюджету, податків і банкам Держдуми РФ і в міністерстві економіки Росії. 1998 року увійшов до групи зі створення Агентства з реструктуризації кредитних організацій і надалі займався питаннями ліквідації банків. З 2004 року обіймав посаду генерального директора держкорпорації «Агентство зі страхування вкладів».

Нагадаємо, як писало QHA, 21 грудня на засіданні сесії так званої «Державної Ради Республіки Крим» парламентарії погодили призначення Павла Корольова на посаду «заступника Голови Ради міністрів Республіки Крим». Павло Корольов з 13 червня 2012 по 15 грудня 2016 року був заступником міністра економічного розвитку Російської Федерації. Він пішов з посади 15 грудня — через місяць після арешту його безпосереднього начальника, міністра економрозвитку Росії Олексія Улюкаєва, за підозрою в корупції.

ФОТО: інтернет

QHA