МОСКВА (QHA) -

Апеляційний господарський суд у Москві відмовився заарештовувати газові турбіни Siemens, які знаходяться в окупованому Росією Криму.

Таким чином суд залишив чинним рішення першої інстанції.

У своєму позові компанія Siemens вимагала заарештувати і зупинити монтаж своїх газових турбін на території анексованого півострова.

QHA повідомляло, що 22 вересня спільне підприємство Siemens і компанії «Силові машини» — «Сіменс технології газових турбін» подало ще один позов проти двох структур "Ростеха" — «Технопромекспорт» ло Арбітражного суду Москви.

Нагадаємо, на початку липня 2017 року розгорівся скандал навколо поставок газових турбін німецького концерну Siemens в обхід санкцій Європейського Союзу до окупованого Криму.

У Siemens заявили, що дві газотурбінні установки доставили на територію окупованого Криму без повідомлення компанії. РФ заперечувала факт таких поставок, але згодом «Технопромекспорт» (дочірня структура російської корпорації «Ростех»), яка купила газові турбіни Siemens у спільного підприємства німецької компанії і «Силових машин», підтвердила факт їх поставки до Криму після модернізації.

QHA