КИЇВ (QHA) -

2017 року рівень бідності в Україні зменшився вдвічі. Про це на прес-конференції у Києві заявила виконавчий директор Київського міжнародного інституту соціології Наталія Харченко, передає кореспондент QHA.

— Після початку військового конфлікту 2014 року рівень бідності значно зріс, а протягом 2014-2015 років зріс майже вдвічі. Ситуація стабілізувалася лише 2016 року, а 2017 року відбулося зниження рівня бідності до 12%. Це високий показник, але за всі роки існування України як незалежної держави найменьшим він був лише 2008 року, до початку фінансової кризи 11%, сказала вона.

Експерт також додала, що найскладніша ситуація за всі роки незалежності України спостерігалася в кінці 90-х років. Тоді рівень бідності становив 52%.

Нагадаємо, директор Харківської правозахисної групи Євген Захаров заявив, що в Україні посилилися бідність і соціальна нерівність. Він зазначив, що понад 80% жителів України, за стандартами ООН, є бідними, при цьому рівень відносної бідності, за даними української статистики, становить близько 23%.

QHA