КИЇВ (QHA) -

Терористична «ДНР» веде торгівельну війну з терористичною «ЛНР». У грудні 2017-го дійшло до того, що у «ДНР» фактично ввели санкції проти «ЛНР».

Про це написав журналіст Денис Казанський у своєму блозі.

27 грудня набула чинності постанова так званої "ради міністрів ДНР", за якою бойовики Захарченка заборонили ввезення підакцизних товарів з території, підконтрольній бойовикам Пасічника/Корнета.

— Так що ніякої більше "Луга-нови" в Донецьку не буде. Тепер горілка і цигарки з Луганська у Донецьку під забороною, — написав Казанський.

За його словами, донецькі сепаратисти пообіцяли дати симетричну відповідь луганським, якщо ті будуть забороняти на своїй території товари з "ДНР".

— Зрозуміло, чому вводиться заборона. Горілка і цигарки — вигідний бізнес. Банда Захарченка взяла під контроль виробництво горілки і сигарет у Донецьку і нікого не хоче пускати на свою територію. Конкуренти нікому не потрібні. Навіть якщо ці конкуренти — такі ж бандити з Луганська, — повідомив журналіст.

За його словами, товари зі США та ЄС як і раніше продаються у магазинах.

— Тобто, "скрєпну" горілку "Луга-нова" з братнього Луганська тепер до Донецька завозити не можна, а усілякі віскі, егермайстери, бехеровки з ненависної Гейропи — без проблем, — зазначає він.

За словами журналіста, ситуація, що склалася — наочний доказ того, що сепаратисти на Донбасі воюють не за ідею, а тільки прикриваються нею.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року "ЛНР" усунула від влади Ігоря Плотницького. Згідно з думками багатьох експертів, це було зроблено з метою об'єднати дві терористичні організації під керівництвом ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Бойовики "ЛНР" заявили, що не виключають можливості збройного опору "ДНР".

QHA