КИЇВ (QHA) -

ПАТ «Приватбанк» планує виплатити 1,6 млрд грн за вкладами з окупованого Криму на підставі рішень судів, повідомила виконуюча обов'язки голови правління «Приватбанку» Галина Пахачук в інтерв'ю «Мінфіну».

— Найближчим часом ми повернемо близько 1,6 млрд грн за кримськими вкладами на підставі рішень судів, які вступили в законну силу, добровільно, без виконавчої служби, — повідомила Пахачук.

Топ-менеджер також повідомила, що мова йде про вклади кримських вкладників, які за рішеннями судів сьогодні підтверджують свій економічний зв'язок з Україною.

— Ми такі вклади повертаємо. Зазначу, що нині багато колишніх прокурорів і суддів створили адвокатські контори, які за гроші вирішують проблеми з поверненням таких вкладів. Але ми і так ці вклади повертаємо за рішенням судів, — додала Пахачук.

Як повідомлялося, Міністерство фінансів наказом №601 від 29 червня прийняло рішення про збільшення розміру статутного капіталу «Приватбанку» шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості за рахунок додаткових внесків на суму 38,56 млрд грн на підставі прийнятого Кабміном 23 червня рішення. На початку липня Мінфін докапіталізував банк на 22,5 млрд грн з цієї суми.

Як повідомляло раніше QHA, перше півріччя один із найбільших державних банків завершив зі збитками, незважаючи на зростання обсягу депозитів.

ФОТО: інтернет

QHA