КИЇВ (QHA) -

Дію закону про підвищення вивізного мита на металобрухт з 10 до 30 євро за тонну в Україні продовжено ще на рік. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

— Дію «металургійного закону» про підвищення вивізного мита на металобрухт з 10 до 30 євро за тонну продовжено ще на рік. Нарешті закон підписаний. Наша команда боролася за це, не дивлячись на шалений опір ззовні та всередині країни. Українська промисловість перемогла, тому що цей закон — правильний! Він захищає робочі місця та експортну виручку, а значить — і фінансову стабільність країни і добробут українців, — підкреслив Ляшко.

Також він зазначив, що одного підписання закону мало, адже «Україні необхідне діюче експортно-кредитне агентство, сучасні індустріальні парки з інвестиційними стимулами, власний банк розвитку та агентство підтримки малого бізнесу».

За допомогою цих інструментів, на думку Ляшка, «Україна обов'язково перетвориться з сировинної колонії в промислово-інноваційний центр Європи».

ФОТО: інтернет

QHA