КИЇВ (QHA) -

Станом на 1 квітня 2017 року Південна Корея інвестувала в Україну майже 200 млн доларів, повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Титарчук на форумі «Україна-Корея: Фестиваль Реформації», передає кореспондент QHA.

— Згідно з міжнародним індексом Global Innovation, ми посідаємо 50-у позицію. І щороку ми виграємо ще 6 позицій, зазначив посадовець.

Титарчук заявив, що на початку липня планується провести четверте засідання міжурядової комісії між Україною та Південною Кореєю.

Дана комісія важлива платформа обміну успішними інноваційними проектами у сфері сільського господарства, промисловості, транспорту, туризму і охорони здоров'я, наголосив Титарчук.

Україна підписала 70 угод щодо взаємного захисту інвестицій. А для інвесторів діє режим національної інвестиційної діяльності, тобто вони прирівнюються до українських.

Зазначимо, що в інтерв'ю виданню ДС посол Південної Кореї в Україні Лі Янг Гу сказав, що багато корейців бояться інвестувати в Україну, бо є питання щодо місцевого бізнес-середовищі.

При цьому дипломат повідомив, що бізнес-клімат в Україні покращується.

Що стосується проблеми малої активності корейців, проблема полягає в тому, що корейські компанії практично не мають інформації про український економічний потенціал

Корейці також закликають змінити сформований імідж України на світовій арені, яка сприймається як країна конфлікту.

QHA