КИЇВ (QHA) -

Турецькі компанії можуть посісти на українському ринку місце російських, які залишили його на тлі напружених відносин між Києвом і Москвою. Про це заявив голова Міжнародної асоціації турецьких та українських бізнесменів в Україні (TUİD) Бурак Пехліван.

Виступаючи на дев'ятому з'їзді TUİD в Києві, глава Ради директорів нагадав, що ще п'ять років тому близько 40% зовнішньоторговельного обороту України припадало на частку Росії.

— Прозахідний курс влади Києва кардинально змінив ситуацію. Але ні Євросоюз, ні США не поспішають цим скористатися. Бізнес-кола Туреччини можуть отримати великі дивіденди від інвестування в Україну, — зазначив Пехліван.

За його словами, недостатньо того, що турецькі компанії працюють на українському ринку — необхідні рішучі кроки щодо збільшення обсягу інвестицій в Україну.

Трохи раніше Бурак Пехліван наголошував, що Туреччина і Україна переживають «золотий період» економічних, туристичних та культурних взаємозв'язків, тому підписання договору про Зону вільної торгівлі — надзвичайно важливий фактор у майбутніх відносинах двох держав.

QHA