КИЇВ (QHA) -

Масштабна НП на арсеналі ЗСУ в Балаклії призвело до втрати боєприпасів на суму близько одного мільярда доларів. Про це заявив глава парламентського комітету з питань нацбезпеки і оборони Сергій Пашинський в ефірі українського каналу, передає «Цензор.НЕТ».

— Лежали десятки тисяч боєприпасів боєздатних і десятки тисяч боєприпасів небоєздатних. Коли пішла ця ланцюгова реакція, ми зазнали втрат на мільярд доларів боєприпасів, — сказав Пашинський.

Він стверджує, що уряд виділив 100 млн грн на транспортні витрати з розосередження уцілілих у результаті пожежі боєприпасів.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, вночі 23 березня на декількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння поблизу міста Балаклія в Харківській області стався вибух і виникла пожежа, яка спричинила детонацію боєприпасів.

8 квітня глава МВС України Арсен Аваков на брифінгу в Харкові заявив, що вибухи на складі боєприпасів у Харківській області були наслідком терористичної атаки з боку РФ. Він зазначив, що до розслідування події залучені співробітників військової прокуратури, а також фахівці з Національної поліції та Держслужби з надзвичайних ситуацій.

ФОТО: інтернет

QHA