КИЇВ (QHA) -

Верховна Рада збільшила субвенції місцевим бюджетам на субсидії ЖКП для громадян на суму 4 млрд 360 млн грн. Як передає кореспондент QHA, за законопроект «Про внесення змін до держбюджету України на 2016 рік» (№5502) проголосувало 277 нардепів.

Після збільшення сума субвенцій для надання пільг населенню на оплату житлово-комунальних послуг у 2016 році складе 44 млрд 30 млн 400 тисяч гривень. Збільшення суми субвенцій стало можливим у зв'язку з тим, що за підсумками року прогнозується перевиконання дохідної частини державного бюджету.

Як пояснив нардеп Блоку Петра Порошенка Віктор Кривенко, сума субвенцій місцевим бюджетам, закладена до держбюджету раніше, становила 40 млрд 269 млн грн, що було недостатнім для погашення витрат.

Нагадаємо, як передавало QHA, на початку листопада субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначені понад 6,4 мільйонам українських родин. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час селекторної наради з питань реалізації програми житлових субсидій.

ФОТО: інтернет

QHA