КИЇВ (QHA) -

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що переговори з ірландським лоукостером Ryanair тривають, і пообіцяв, що бренд точно зайде в Україну в наступному році. Як передає кореспондент QHA, прo це він сказав на прес-конференції у вівторок у Києві.

— Переговори тривають. Ryanair мав всі підстави та можливості у вересні цього року почати літати з аеропорту «Бориспіль» і аеропорту «Львів».

Міністр зазначив, що переговорний процес раніше був зірваний через «низку штучно створених перешкод».

— Повинен всіх розчарувати: Ryanair полетить. У наступному році точно, — додав він.

Раніше Володимир Омелян заявляв, що очікує позитивного завершення переговорів з лоукостером Ryanair у 20-х числах серпня.

— Прем'єр-міністр дав чітке доручення пану Рябікину (генеральний директор ДП «Бориспіль». — Ред.) і Офісу з залучення інвестицій успішно завершити переговори з Ryanair. Я думаю, що це повинно бути в 20-х числах серпня, не пізніше, — сказав міністр.

Нагадаємо, 10 липня ірландська авіакомпанія-лоукостер Ryanair скасувала запланований вихід на український ринок. У компанії відзначили, що аеропорт «Бориспіль» став на бік авіакомпаній з високими тарифами, включаючи «Міжнародні авіалінії України», чим позбавив українських пасажирів доступу до дешевих авіаквитків.

QHA