СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

2016 року російський уряд виділив окупаційній «владі» Криму близько 80 млрд рублів ($1,3 млрд). Про це в інтерв'ю російському виданню повідомила «міністр фінансів Криму» Ірина Ківік.

— Обсяг безоплатних надходжень за 2016 рік через федеральний бюджет склав 79,7 млрд руб, або 120,5% до показників минулого року, повідомила «чиновниця».

Окупаційній «владі» вдалося зібрати з населення окупованого півострова 41 млрд рублів податків, але при цьому місцеві «чиновники» витратили близько 131 млрд. Таким чином, окупований Росією Крим зміцнився у статусі дотаційного «регіону РФ», забезпечивши за рік свої потреби лише на третину .

Розмір дефіциту консолідованого бюджету Криму 2016 року склав 19,3 млрд рублів.

Нагадаємо, як передавало QHA, житель Керчі записав звернення до президента Росії Путіна та прем'єр-міністра Медведєва про те, яким чином на них наживається самопроголошена кримська влада. Відео було викладене на паблік соцмережі «Вконтакте» «Червоні бордюри Керч». За його словами, проекти, які реалізуються у Криму на виділені Росією кошти, йдуть на «розпил», при цьому «влада» Криму демонструє своїм кремлівським начальникам красиву картинку. На думку неназваного кримчанина, накази президента і прем'єр-міністра Росії злочинно не виконуються, що має бути розцінене як прояв до них особистої неповаги.

ФОТО: інтернет

QHA