СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Тепловим електростанціям, які зводяться в окупованому Криму під Сімферополем і Севастополем, дали назви «Таврійська ТЕС» і «Балаклавська ТЕС». Про це повідомили у прес-службі Міністерства енергетики Росії.

— Для проведення пусконалагоджувальних робіт і організації процесу виконання диспетчерських команд і дозволів під час управління електроенергетичними режимами на стадії введення електростанцій в роботу, їм присвоєні диспетчерські найменування: Севастопольської ПГУ–ТЕС — Балаклавська ТЕС, а Сімферопольської ПГУТЕС — Таврійська ТЕС, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, будівництво двох теплових електростанцій у 470 МВт в Сімферополі і Севастополі йде на окупованому півострові за так званою федеральною цільовою програмою (ФЦП) "Соціально-економічний розвиток республіки Крим і міста Севастополя до 2020 року", яка передбачає виділення 49 млрд. руб. на розвиток енергетики окупованого півострова. Обидві ТЕС зводить компанія "Технопромекспорт".

У грудні 2016 року керівництво компанії повідомляло, що ввести в експлуатацію об'єкти планувалося наприкінці 2017 року, однак через відставання у будівництві закінчення робіт було перенесено на середину 2018 року.

QHA