СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Окупанти вирішили в цьому сезоні знизити ціни на відпочинок у Криму. Про це 22 лютого заявив так званий міністр курортів і туризму окупованого півострова Вадим Волченко.

— У цьому курортному сезоні слід чекати зниження вартості відпочинку. Зростання цін не буде 100%, а от зниження можливо. Ми активно працюємо над програмами, щоб це зниження забезпечити, і ринок чує нас, зазначив він.

За його словами, окупанти підготували сільськогосподарський комплекс з постачання всіх груп товарів безпосередньо туди, де відпочивають туристи.

 Вони готові закрити всі групи товарів. Це дозволить з'єднати між собою фермерів-виробників, які готові, зокрема, взяти на себе логістичні витрати, і бази розміщення, санаторії, готелі, пансіонати. Поставки вестимуться прямо без посередників, а надалі будуть створені логістичні центри. Це конкретний крок на здешевлення вартості відпочинку, — заявив представник окупантів ..

Також, за його словами, окупанти хочуть знизити ціну за оренду землі, що, на їхню думку, має призвести до зниження цін на відпочинок.

Раніше так звана «Держрада Криму» дала згоду на продаж майна, що належить олігархові Ігорю Коломойському і «націоналізованого» після окупації півострова Росією. Йдеться про санаторій, готель та автозаправну станцію.

Джерело: РИА Новости

QHA