СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні, 28 лютого, так звана Державна рада Криму відклала розгляд законопроекту про перенесення на рік введення на півострові курортного збору.

Як пояснив "глава" комітету Держради із санаторно-курортного комплексу і туризму Олексій Черняк, це необхідно для внесення уточнень до бюджету.

— Учора ввечері надійшов лист з Міністерства фінансів РФ. Для уточнення цифр до цьогорічного бюджету просять на березень перенести розгляд цього питання, щоб провести уточнення між нашим та їхнім Мінфіном. Тому до березня відклали, — пояснив він.

Відзначимо, 28 лютого так звана Держрада Криму планувала розглянути на сесії питання про перенесення на рік — з 1 травня 2018 року на 1 травня 2019 року — введення на півострові курортного збору.

Закон про введення курортного збору в Криму, Алтайському, Краснодарському і Ставропольському краї раніше підписав президент Росії Володимир Путін. Стягувати його мали з травня 2018 року. Влада Криму запропонувала запровадити курортний збір з 1 травня по 30 вересня. Його ставка за фактичну добу проживання складе 10 рублів.

Пізніше профільні асоціації турбізнесу звернулися до так званого міністерства курортів і туризму з проханням про відстрочку. Серед причин — майбутні зміни в логістичних і туристичних потоках після запуску нового терміналу аеропорту «Сімферополь».

Раніше так звані депутати "кримського парламенту" одразу в двох читаннях підтримали проект закону "Про введення курортного збору".

QHA