СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Питання відкриття автомобільного руху кримським мостом раніше запланованого терміну розглянуть після піку негоди, який має закінчитися у березні. Про це вчора, 2 березня, заявив журналістам так званий міністр транспорту РФ Максим Соколов.

Позавчора, 1 березня, Володимир Путін у посланні Федеральним зборам сказав, що вже за декілька місяців на мосту відкриється автомобільний рух.

— Термін за контрактом — грудень 2018 року. Питання більш раннього відкриття мосту будуть розглянуті пізніше, після проходження пікового періоду несприятливих погодних умов, які, як правило, закінчуються у березні, — заявив представник окупаційної влади.

QHA повідомляло, що кримський міст збираються відкрити спочатку для автобусів і легкових автомобілів, а потім для вантажівок.

Втім, як вважають експерти, Керченський міст буде дуже швидко зруйнований.

Як заявив еколог Міжнародної благодійної організації «Екологія — право — людина» Олексій Василюк, затіяна російським президентом Володимиром Путіним ідея побудувати міст з РФ на анексований півострів — це «гроші на вітер».

Нагадаємо, міністр юстиції України Павло Петренко раніше заявив, що будь-яка компанія, яка причетна до будівництва Керченського мосту, потрапить під міжнародні санкції.

Міністр додав, що це чітка позиція американських і європейських партнерів України.

QHA