СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Окупаційна «влада» Севастополя має намір продати державну власність міста на 1 млрд рублів для наповнення дохідної частини бюджету. Про це місцевій пресі повідомив так званий «в.о. губернатора міста» Дмитро Овсянніков.

Також він заявив про намір зібрати в поточному році податкових і неподаткових надходжень на 18% більше, ніж у минулому, при цьому не роз'яснивши механізм збільшення надходжень.

— Ми маємо висновок Мінфіну РФ про те, що параметри консолідованого бюджету Севастополя на 2017 рік відповідають розрахунковим. Нагадаю, що обсяг доходів до бюджету Севастополя складе 30,5 млрд рублів, у тому числі, податкові та неподаткові доходи — 12,2 млрд рублів. Вони заплановані з ростом до досягнутого рівня 2016 року у 18,3%, — повідомив «чиновник».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, за заявами самопроголошеної влади, їм вдалося зібрати з населення окупованого півострова 41 млрд рублів податків, але при цьому витратили місцеві «чиновники» близько 131 млрд. Таким чином, окупований Росією Крим зміцнився в статусі дотаційного «регіону РФ», забезпечивши за рік свої потреби лише на третину.

ФОТО: інтернет

QHA