КИЇВ (QHA) -

25% найдорожчих автомобілів України належать приватним особам і зареєстровані у Києві.

Про це заявили у прес-службі Державної фіскальної служби, аналізуючи надходження у січні-листопаді 2017 року до місцевих бюджетів транспортного податку від фізичних осіб.

За січень-листопад 2017 року до місцевих бюджетів надійшло понад 121,4 млн. грн. транспортного податку від фізичних осіб.

Найбільше податку сплатили фізичні особи столиці — близько 34,9 млн. грн, Харківської області — понад 21,6 млн. грн і Дніпропетровської області — майже 13,5 млн грн.

Найбільш популярні марки, за які були сплачені податки: Mercedes-Benz, BMW, Lexus, Audi, Land Rover і Range Rover.

Власниками легкових автомобілів — об'єктів оподаткування у 2017 році є 7131 громадянин. У їх власності знаходилося 7494 об'єкта оподаткування.

Юридичні особи сплатили у цьому році до місцевих бюджетів понад 104,8 млн. грн. транспортного податку.

Найбільші суми надійшли від платників столиці — майже 18,2 млн. грн.

Нагадаємо, раніше власники авто на єврономерах домоглися здешевлення розмитнення.

QHA повідомляло, що 6-7 вересня під Верховною Радою автомобілісти проводили акцію протесту з вимогою ввести доступне розмитнення для авто з єврономерах.

Зараз для громадян України неможлива реєстрація ввезених з-за кордону машин, які не відповідають стандартам Євро-5. Це означає неможливість реєстрації автомобілів старше 2010 року випуску (коли почав діяти цей стандарт) — незалежно від їх технічного стану.

QHA