АНКАРА (QHA) -

Найбільше оборонне підприємство Туреччини — компанія Aselsan, підпише угоду про співпрацю з українською компанією "Антонов".

Про це заявив Емре Коюнджу співробітник Центру досліджень польоту і космічних технологій Стамбульського технічного університету.

Aselsan і "Антонов" обговорюють загальні потенційні проекти, повідомив він.

За інформацією турецького видання kokpit.aero, компанія "Антонов" активно співпрацює із владою Саудівської Аравії. Сторони створюють транспортний літак Ан-132 вантажопідйомністю 9,2 тонн. Літак без вантажу може летіти 4500 км без зупинок і розвивати швидкість до 550 км на годину.

Як повідомляло раніше QHA, питання серійного виробництва літака Ан-132Д і розширення лінії літаків сімейства «Антонов» обговорювалося між Україною та Саудівською Аравією під час візиту президента Петра Порошенка до цієї країни.

Нагадаємо, у Китаї зацікавилися українськими літаками і їхнім спільним виробництвом з використанням матеріалів і запчастин, вироблених у КНР.

Представники КНР відвідали авіабудівний концерн "Антонов" і були вражені широкою лінійкою літаків і можливостями обладнання для різних спеціальних потреб.

Джерело: kokpit.aero

QHA