КИЇВ (QHA) -

З 1 січня в Україні почали діяти нові вимоги до виробів з какао і шоколаду. Вони повинні забезпечити дотримання європейських стандартів у сфері безпеки та якості продуктів харчування.

Про це заявили у прес-службі Представництва ЄС в Україні на сторінці у Facebook.

Європейські стандарти визначають як шоколад тільки той продукт, який містить не менше 35% загальної кількості какао-продуктів. У молочному шоколаді повинно бути більше 25% какао-продуктів і не менше 14% молочних продуктів. Білий шоколад повинен містити не менше 20% какао-масла і більше 14% молочних продуктів.

— На відміну від вимог національного стандарту України (ДСТУ), який є добровільним, європейські вимоги є обов'язковими для виконання, — заявили у представництві.

У прес-службі підкреслили, що у разі невідповідності продукту європейським вимогам, він не зможе називатися "шоколадом" або "шоколадним", а буде називатися "солодкий батончик" або "глазурована цукерка".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за підсумками 10 місяців 2017 року експорт товарів з України збільшився на 6,7 млрд. доларів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 35,2 млрд. доларів.

Найбільше зріс експорт продукції агро-промислового комплексу і харчової промисловості — на 2,7 млрд. доларів (на 22,8%), продукції металургійного комплексу — на 1,2 млрд. доларів (на 17,3%), мінеральних продуктів — на 1,2 млрд. доларів (на 52,8%), продукції машинобудування — на 481,7 млн. ​​доларів (на 13,6%), різних промислових товарів — на 252,6 млн. доларів (на 28,8%).

QHA