КИЇВ (QHA) -

1 жовтня набули чинності нові торгові преференції Європейського Союзу для України, у зв'язку з якими експорт більшості видів сільськогосподарської продукції буде здійснюватися без митних податків.

Про це повідомляє заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська на своїй сторінці в Фейсбуці.

— Україна та ЄС розвивають торговельні відносини: 1 жовтня 2017 вступають у дію додаткові торгові преференції, які ЄС надає для безподаткового ввезення певних українських сільськогосподарських і промислових товарів, — сказано в повідомленні.

QHA раніше повідомляло, що в Європейському парламенті підписане рішення про надання Україні додаткових торгових преференцій. Згідно з досягнутими домовленостями, квоти на томати, пшеницю, кукурудзу і мед будуть збільшені. Річні квоти для меду складуть 2,5 тис. тонн, для оброблених томатів — 3 тисячі тонн, пшениці — 65 тисяч тонн, кукурудзи — 625 тисяч тонн, ячменю — 325 тисяч тонн. Преференції введені на строк до трьох років, як доповнення до Угоди про створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

Джерело: Наталія Микольська

QHA