МОСКВА (QHA) -

Підрядники, які будують залізничні підходи до так званого Кримського мосту, стикнулися з проблемою, а проект доведеться коригувати. Одна з причин — проблеми з грунтами. Це, за попередніми оцінками, вимагає виділення ще до 3 млрд руб. з бюджету.

Про це повідомляють джерела російських ЗМІ.

Відзначається, що проект підготували неякісно, ​​через що з боку Криму виникли проблеми з грунтом, що використовується для будівництва земляного полотна. В результаті «Росжелдор» звернувся до генпідрядника «Стройгазмонтаж» (СГМ) із пропозицією провести коригування. Максимальна вартість робіт, що дозволяє вирішити цю проблему, досягає 2,9 млрд руб., реальна сума і джерела фінансування «будуть відомі пізніше».

Однак, зазначають ЗМІ, 2,9 млрд руб. пов'язані не тільки з помилкою у проекті з грунтами, додаткові кошти потрібні у зв'язку зі змінами проекту з електрифікації.

Таким чином, так званий Кримський міст продовжує залишатися бездонною дірою в російському бюджеті, яка відбирає у і без того бідного населення Росії можливості для поліпшення інфраструктури, соціальної сфери на благо імперських амбіцій Кремля.

Нагадаємо, раніше в Росії завершилося онлайн-голосування на назву мосту через Керченську протоку між окупованим Кримом та РФ. Перемогла назва "Кримський міст". На другому місці виявилася назва "Керченський міст", на третьому — "Міст возз'єднання".

Джерело: Комерсант

QHA