ВАЛЛЕТТА (QHA) -

Україна наступного тижня отримає 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги. Про це повідомив президент країни Петро Порошенко під час зустрічі з представниками преси на Мальті, передає офіційний сайт глави держави.

Також 3 квітня відбудеться засідання правління МВФ, де буде прийнято рішення про виділення Україні траншу розміром 1 млрд доларів у рамках програми співпраці.

— Маю задоволення повідомити новину, що на наступному тижні, з 3 по 7 квітня, на рахунки України мають надійти, нарешті, 600 млн євро макрофінансової допомоги...

На понеділок призначене засідання правління Міжнародного валютного фонду, де також буде прийняте рішення про надання нам траншу в 1 млрд доларів.

За словами глави держави, отримана підтримка «значно посилить золотовалютні резерви країни і бюджетну стабільність держави».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, рада директорів Міжнародного валютного фонду перенесла запланований на 20 березня розгляд питання про перегляд програми розширеного фінансування для України.

Раніше зазначалося, що засідання МВФ було відкладене через необхідність уточнення розрахунків з економічних наслідків заходів, прийнятих Україною у відповідь на конфіскацію українських підприємств на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей. При цьому в НБУ підкреслювали, що співпраця з МВФ не припинена.

28 березня макроекономічні прогнози для України, надані Національним банком, були схвалені експертами Міжнародного валютного фонду.

ФОТО: інтернет

QHA