МОСКВА (QHA) -

Регіонам Росії не варто сподіватися на Москву, а розраховувати винятково на свої сили. Про це заявив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.

За його словами, з 2019 року під час розподілу коштів будуть враховуватися не тільки податковий потенціал території, а й потреба у фінансуванні видаткових повноважень регіональних та місцевих властей на середньоросійському рівні.

Також з наступного року Москва має намір враховувати, наскільки ефективні податкові пільги, що видаються регіональними та місцевими властями.

Нагадаємо, лідери країн Європейського союзу ухвалили рішення продовжити економічні санкції проти Росії ще на шість місяців.

Раніше повідомлялося, що санкції Сполучених Штатів Америки проти енергетичного і банківського секторів економіки Росії набрали чинності. Про це повідомили у Міністерстві фінансів США. Санкції були накладені через агресію Росії проти України.

У Департаменті контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США опублікували оновлену інструкцію із застосування обмежень, які стосуються посилення санкцій проти енергетичного і банківського секторів економіки РФ.

QHA