СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В анексованому Криму всерйоз замислюються над використанням стічних вод для потреб сільського господарства, повідомляє агентство "Новини Криму".

Так звані профільні відомства вивчають це питання, заявив тимчасово виконуючий обов'язки керівника Федерального агентства водних ресурсів Вадим Ніканоров на прес-конференції у форматі відеомосту Москва — Сімферополь.

— Ми двома руками голосуємо за те, щоб пускати очищені стічні води на використання в сільгосппідприємствах. Зараз такі вивчення по лінії Мінсільгоспу і Міністерства природних ресурсів йдуть, — сказав керівник Росводресурсов.

Раніше повідомлялося, що протягом 2017 року виробництво продукції сільського господарства в окупованому Криму впало на 5,7%. При цьому загальний обсяг виробництва продукції сільського господарства у 2017 році склав 57,5 ​​млрд рублів. 67% — це продукція рослинництва, інші 33% — тваринництва.

Нагадаємо, екс-начальника управління лісового та мисливського господарства окупованого Росією Севастополя підозрюють в корупції у питанні видачі дозволу на незаконне будівництво в заказнику «Байдарський». Своїми діями він завдав збитків на суму понад 14 млн руб.

QHA