КИЇВ (QHA) -

Український виробник солодощів «Конті», основний бенефіціар якої — один із лідерів "Опоблока" Борис Колесников, хоче купити кондитерську фабрику «Червона зоря» в Іванові (Російська Федерація).

Генеральний директор російської фабрики «Червона зоря» не підтвердив покупку, але і не спростував цю інформацію.

25 жовтня до компанії «Конті» направили запит щодо інформації з приводу покупки російської фабрики, але відповіді не надійшло.

Головний офіс і фабрика «Конті» знаходяться у Донецькій області, а ще дві фабрики — в окупованих Горлівці та Донецьку.

У 2014 році дві фабрики в Донецькій області припинили свою роботу.

Однак у Росії в Курській області працює ще одна дочірня структура компанії — «Конті-Рус».

Раніше Росспоживнагляд заборонив ввезення до Росії солодощів двох великих українських виробників — "Конті" та АВК. У 2013 році Україна забезпечувала третю частину всього російського імпорту кондитерських виробів.

QHA повідомляло, що 20 червня корпорація Roshen заявила про завершення процесу консервації Липецької фабрики на території Росії.

Також повідомлялося, що у РФ повністю припинив свою діяльність склад готової продукції та торговий дім ТОВ «Рошен», який займався її реалізацією.

Відзначимо, що 16 квітня 2015 року Басманний районний суд міста Москви прийняв постанову про стягнення з ВАТ «Липецька кондитерська фабрика" Рошен"» 180 млн руб податкової заборгованості. 24 квітня 2015 року слідком РФ наклав арешт на майно Липецької фабрики.

Тільки 20 січня 2017 року стало відомо, що корпорація Roshen прийняла рішення зупинити виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики з економічних і політичних причин.

Джерело: Ведомости

QHA