КИЇВ (QHA) -

Київрада 20 червня прийняла рішення про призупинення договору з ПАТ «Київенерго». Про це повідомляє прес-служба Київради.

— Рішення передбачає припинення договору, який існував понад 16 років. Ми нарешті маємо приступити до виконання наміченого плану із завершення угоди з «Київенерго» і повернення майна міській громаді. Подальше зволікання в ухваленні цього рішення точно не на користь Києва, київської громади тоді матимемо додаткові технічні та фінансові ризики,  заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

За словами Пантелєєва, рішення Київради передбачає інвентаризацію майна з подальшим поверненням його у власність міста, зокрема двох ТЕЦ, понад 3000 теплових пунктів, 2600 кілометрів мереж, 200 котелень, а також сміттєспалювального заводу «Енергія», а також комплексу, який складається з 90 тисяч об'єктів, різних за функціональним призначенням і технічним станом.

Договір з «Київенерго» закінчується 31 грудня 2017 року, але він триватиме ще на час опалювального сезону, до 26 квітня 2018 року.

У ПАТ «Київенерго» статутний капітал належить компанії ДТЕК Ріната Ахметова (72,39% акцій) і НАК «Енергетична компанія України».

Нагадаємо, на початку червня стало відомо, що київська міська держадміністрація почала переговори з фінською компанією Fortum про можливе керування енергокомплексом Києва.

ФОТО: інтернет

QHA