КИЇВ (QHA) -

Київ очолив рейтинг міст світу для найекономніших подорожей 2018 року, складений британською туристичною компанією Hoppa.

За оренду житла, триразове харчування, різні напої та екскурсії у столиці України мандрівникові доведеться заплатити в середньому 65 фунтів стерлінгів (близько 2500 гривень) в день.

У рейтингу вказані міста і суми, які туристи використовують в них у середньому за добу. У десятку найбюджетніших увійшли такі міста:

1. Хошимін, В'єтнам — близько 90 фунтів стерлінгів,

2. Софія, Болгарія 88 фунтів стерлінгів,

3. Куала-Лумпур, Малайзія 88 фунтів стерлінгів,

4. Джакарта, Індонезія 85 фунтів стерлінгів,

5. Бухарест, Румунія 84 фунти стерлінгів,

6. Каїр, Єгипет 79 фунтів стерлінгів,

7. Сіємреап, Камбоджа 79 фунтів стерлінгів,

8. Маніла, Філіппіни 70 фунтів стерлінгів,

9. Анталья, Туреччина  70 фунтів стерлінгів,

10. Київ, Україна  65 фунтів стерлінгів.

Важливими параметрами при складанні рейтингу стали вартість житла, обіду в ресторані і у бюджетній закусочній.

Так, поїсти у Києві виявилося найдешевше із заявлених ста міст. У той час, як за вартістю житла місто посіло 5 сходинку серед економ-варіантів.

Орендувати квартиру у Києві, за даними агентства, коштує близько 42 фунтів стерлінгів на добу (близько 1600 грн). Найдорожчим містом для подорожі 2018 року визнано Нью-Йорк, США. Туристи щодня витрачають близько 346 фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Київ посів у рейтингу міст з найменш доступним житлом, складеним сайтом Bloomberg, другу позицію, поступившись лише столиці Венесуели — Каракасу, де оренда житла обійдеться приблизно у 14 місячних зарплат.

QHA