АСТАНА (QHA) -

Як уже повідомляв кореспондент QHA, у столиці Казахстану Астані у п'ятницю, 9 червня, відкрилася міжнародна виставка «Астана Експо-2017».

Відкриваючи масштабний захід, президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв зазначив, що його головна мета — сприяти взаєморозумінню між наукою і бізнесом.

Сотні тисяч гостей ознайомляться з експозиціями, які представили майже 100 країн світу. В рамках виставки пройдуть майже 6000 різних заходів. Всі учасники виставки презентують своє бачення перспектив розвитку чистої енергетики. Нагадаю, що Казахстан має свою стратегію переходу на альтернативні джерела енергії: частка альтернативних поновлюваних джерел енергії у Казахстані 2025 року складе 30%, 2050 року досягне 50%, — повідомив Назарбаєв.

Президент Казахстану також наголосив на важливості ділової програми, яка проходить у рамках виставки. Це зокрема проведення Ради іноземних інвесторів та Саміту ісламської співпраці.

Нагадаємо, як раніше повідомляло QHA, у п'ятницю, 9 червня в медіа-центрі Expo-2017 перед майже двома тисячами журналістів, що представляють різні держави світу, пройшла онлайн-церемонію відкриття «Astana EXPO-2017» за участю глав держав. 15 червня буде представлений український стенд виставки, відкриватимуть який перший віце-прем'єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та віце-прем'єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко. Підготовкою України до участі у виставці займалися Торгово-промислова палата, Держенергоефективності та Мінекономрозвитку України.

Едуард Солодовник (Астана)

ФОТО: інтернет

QHA