КИЇВ (QHA) -

Кабінет міністрів України прийняв постанову "Про перенесення майнових комплексів публічного акціонерного товариства "Одеський нафтопереробний завод" та товариства з обмеженою відповідальністю "Енергія і газ Україна" у сферу управління Фонду державного майна".

Відповідне рішення було прийняте сьогодні на засіданні уряду, передає РБК-Україна.

— Реалізація проекту забезпечить ефективне використання (майна, ред.). Є відповідні погодження, розглянуті на засіданні двох урядових комітетів, це 18 серпня і 1 вересня. Аналіз виведення секретаріату говорить про те, що ми повинні виконати дане розпорядження, заявив перший віце-прем'єр-міністр міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Кабінет міністрів України на засіданні також затвердив фінансовий план Одеського припортового заводу (ОПЗ) на 2017 рік.

 
— Фінплан скоректований з урахуванням того, що зараз завод працює не на повну потужність... На нашу думку, фінплан максимально збалансований, він двічі розглядався на засіданні урядового комітету з питань економічного розвитку, заявив керівник апарату голови Фонду державного майна Віталій Трубаров.

Нагадаємо, 8 вересня заступник голови Фонду державного майна Юрій Нікітін заявив, що Одеський припортовий завод планують виставити на продаж у лютому 2018 року. За його словами, оцінка об'єкта має завершитися до новорічних свят. Він також зазначив, що через боргову суперечку між ОПЗ і концерном бізнесмена Дмитра Фірташа, приватизація заводу буде дуже напруженою. Однак, незважаючи на наявні проблеми, підприємством уже цікавляться потенційні покупці, причому не тільки іноземці, а й молоді українські бізнесмени.

QHA