СЄВЄРОДОНЕЦЬК (QHA) -

Сьогодні, 6 листопада, Луганське енергетичне об'єднання має провести знеструмлення Петровської насосної станції (Петровський водозабір) Попаснянського водоканалу, яка забезпечує водою жителів підконтрольної "ЛНР" території, зокрема Луганськ.

Згідно з отриманою інформацією, причиною знеструмлення є борг водоканалу, який станом на 6 листопада становить 156 млн 965 тис. грн і продовжує зростати. При цьому борг сформувався якраз за рахунок боргів "ЛНР", оскільки 90% води, що добувається водоканалом, поставляється на неконтрольовану територію.

Зазначається, що всього 2017 року оплата водоканалом електроенергії склала 45 млн 356 100 грн. А нараховано було 77 млн ​​927 800, тобто оплата склала всього 58% від нарахування.

Згідно з отриманою інформацією, в "ЛНР" гроші за водопостачання збираються. РНБО розглядає поставки води в "ЛНР" як заподіяння збитків державі і опосередковане пособництво тероризму.

Нагадаємо, раніше у прес-службі Головного управління розвідки Міністерства оборони України повідомили, що у військових госпіталях Російської Федерації персонал списує ліки, які потім продають в аптеках окупованого Донбасу.

Джерело: Цензор.НЕТ

QHA