КИЇВ (QHA) -

Черговий перерахунок пенсій в Україні має відбутися у 2019 році. Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

— Черговий перерахунок пенсій для українських громадян відбудеться у 2019 році, а не так, як це робили колись політики, заявив Гройсман.

Глава уряду зазначив, що у результаті пенсійної реформи, майже 5 млн громадян отримали підвищення пенсій на більш ніж 400 гривень.

Як повідомляло QHA, раніше міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що до кінця року буде вирішено питання з перерахунком пенсій пенсіонерам-ВПО, які переїхали на підконтрольну Україні територію. У той же час питання з перерахунком пенсій пенсіонерам, які проживають в окупації, поки не вирішено.

Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", який фактично активізує пенсійну реформу в Україні, набрав чинності 11 жовтня. В Україні 11,7 млн ​​пенсіонерів. Перерахунок пенсій торкнувся 10,2 мільйона з них. Для виплати оновлених пенсій у жовтні додатково було направлено 6,5 млрд гривень. У жовтні Пенсійний фонд профінансував пенсії на 29,1 млрд грн.

QHA