КИЇВ (QHA) -

На зростання цін в Україні впливають ціни на імпортні товари і сезонні коливання цін на товари, передає слова прем'єр-міністра Володимира Гройсмана «Інтерфакс».

— Мене теж непокоїть зростання цін, особливо щодо продуктів харчування. Це все викликане не зростанням соціальних стандартів, а викликане зокрема коливанням зовнішніх ринків. Якщо ми подивимося на зростання цін за кордоном, то ми розуміємо, що тут є проблеми, де вже імпорт тисне на українські ціни, сказав Гройсман.

Крім того, прем'єр вважає, що головне завдання уряду створення необхідних умов для зростання доходів громадян. Це допоможе випередити підвищення цін, а також у деяких випадках зовсім зупинити їхнє зростання.

Ми пробуємо ряд заходів, що дозволяють нам, по-перше, зупинити інфляцію за деякими категоріями товарів. Також ми маємо і сезонні коливання це очевидний факт, що, наприклад, восени одна група товарів дорожчає, підсумував прем'єр.

Варто зазначити, що раніше Гройсман запевняв, що найближчими тижнями в Україні відбудеться зниження цін на м'ясну продукцію.

QHA