КИЇВ (QHA) -

Під час звіту в парламенті у п'ятницю, 14 квітня глава уряду взяв на себе зобов'язання довести рівень фінансування оборонного відомства нашої країни до 260 млрд грн (еквівалент 10 млрд дол.).

— Хочу підкреслити: ми маємо сьогодні 130 млрд бюджету для українських військ, нашої безпеки і оборони, але я вважаю, найяскравішими оплесками буде збільшення оборонного бюджету нашої країни вдвічі. А це можливо зробити, коли у нас буде розвинена економіка. Розвиток економіки та її зростання не терплять популізму, і я вважаю, що ми повинні його викорінити з цього залу і показати справжню ефективну державну політику. В ім'я прекрасної України, — сказав Володимир Гройсман, передає кореспондент QHA.

Нагадаємо, як раніше повідомляло QHA, секретар РНБО Олександр Турчинов привітав рішення встановити 5,9% ВВП на оборону і безпеку країни в бюджеті-2017, але зазначив, що кошти повинні бути реальними, а фінансування проектів — не «зависати» у парламенті.

Верховна Рада України 21 грудня 2016 прийняла в цілому підготовлений урядом проект державного бюджету на 2017 рік з дефіцитом 3% і закладеним зростанням економіки також у 3%.

QHA