ВАШИНГТОН (QHA) -

Посол України у США Валерій Чалий провів зустріч з президентом і виконавчим директором американської компанії General Electric Transportation Рафаелем Сантаной, на якій сторони домовилися про постачання дизельних локомотивів Україні для модернізації української залізниці. Про це повідомили на сторінці посольства України в США у Facebook.

— Під час зустрічі посол підкреслив важливість завершення роботи над довгостроковою рамковою угодою між GE Transportation та «Укрзалізницею», що дозволить залучити до України локомотивні технології світового рівня, — йдеться у повідомленні.

Сторони обговорили питання локалізації виробництва нових локомотивів і модернізації існуючого локомотивного парку України.

— Сторони погодилися, що поставка перших 30 дизельних локомотивів серії Evo буде першим кроком для подальшого партнерства між Україною та компанією General Electric, що передбачає також співпрацю в енергетичній галузі, інфраструктурі та медицині.

Нагадаємо, тимчасово виконуючий обов'язки глави «Укрзалізниці» Євген Кравцов заявив, що фінансовий прибуток «Укрзалізниці» у 2017 році склав 100 млн гривень. На ці кошти планується придбання 3 тис. вагонів завдяки ЄБРР, також придбання 30 локомотивів і оновлення 1/6 рухомого складу.

QHA