КИЇВ (QHA) -

Фонд державного майна виставить на продаж 99,99% акцій ПАТ «Сумихімпром». Їх вартість оцінили у 248,85 млн гривень.

Про це повідомив керівник Фонду держмайна Віталій Трубаров на своїй сторінці в Facebook.

— Зараз Фонд напрацьовує умови приватизації пакету акцій, і сподіваюся, що в цьому році підприємство знайде ефективного власника, — написав він.

Раніше у Фонді держмайна підготували перелік з більш ніж 100 великих підприємств (групи В, Г, Е), які підлягають приватизації у 2018 році. Крім «Сумихімпрому» туди також увійшли Львівський завод «Автонавантажувач», ПАТ «Оснастка», «Криворізька теплоцентраль", Львівська вугільна компанія, Запорізький титано-магнієвий комбінат та інші підприємства.

Також було оприлюднено перелік об'єктів, за якими у 2018 році має розпочатися підготовка до приватизації. Це близько 200 підприємств різних галузей: транспортної, хімічної, машинобудівної, сільськогосподарської, вугільної та інших. Велика частина з них на сьогодні знаходиться в управлінні центральних органів виконавчої влади, і включена до переліку підприємств, що не підлягають приватизації.

QHA повідомляло, що у 2018 році Фонд держмайна України планує продати більше 11 великих об'єктів і отримати таким чином близько 22 млрд. гривень. Так, у 2018 році ФДМ (Фонд державного майна — ред.) збирається приватизувати: «Одеський припортовий завод», ПАТ «Центренерго», ДП «Турбоатом», 6 енергетичних компаній, «Аграрний фонд», «Державну продовольчо-зернову корпорацію України», а також інші об'єкти. Крім того, фонд збирається виставити на аукціон "Запоріжжяобленерго", "Миколаївобленерго", "Тернопільобленерго", "Харківобленерго", "Хмельницькобленерго", "Черкасиобленерго".

QHA