МОСКВА (QHA) -

Недбале ставлення до роботи на посаді екс-«глави» Кримавтодору призвело до збитків окупованому Криму та бюджету Росії на 46 млн рублів. Про це повідомили в прес-службі «головного слідчого управління Слідкому Росії по РК».

За заявами «відомства» окупантів, кримський «чиновник» так і не зміг убезпечити рух на дорогах анексованого півострова, розтративши виділені з бюджету Росії кошти.

— За даними слідства, з червня по грудень 2014 року обвинувачений в результаті недбалого ставлення до своїх посадових обов'язків неефективно витрачав бюджетні кошти, призначені для забезпечення організації безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування Республіки Крим. Тим самим, заподіявши збиток регіонального бюджету у розмірі понад 46 мільйонів рублів, виділених регіону в рамках державної програми, повідомили в «Слідкомі».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 24 січня так званий «глава» анексованого Росією Криму Сергій Аксьонов висловив надію, що ФСБ Росії з кримською «прокуратурою» проведуть повну перевірку ефективності освоєння бюджетних коштів, які підприємство Кримавтодор отримало на утримання доріг.

ФОТО: інтернет

QHA