КИЇВ (QHA) -

Інвестиційна компанія Dragon Capital придбала три значних активи у сфері медіа та комерційної нерухомості – бізнес-центри «Прайм» та «Євразія», які розташовані у центрі Києва, та ТРК «Радіо Ера». Про це йдеться у релізах компанії, отриманих QHA.

Так, угода з придбання бізнес-центрів «Прайм» та «Євразія» компанія New Ukraine PE Holding уклала з ПАТ «БТА БАНК». Придбання бізнес-центрів стало її четвертою та п’ятою інвестицією в Україні.

Як зазначив генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала, переговори щодо «Прайму» та «Євразії» тривали понад рік і є свідченням впевненості компанії у подальшому відновленні ділової активності в Україні.

— Цією інвестицією ми збільшили наш портфель до п’яти об’єктів у трьох основних секторах комерційної нерухомості, загальна площа яких становить понад 205 тис. кв. м. Вийшовши в сектор офісної нерухомості, ми диверсифікували наші інвестиції та продемонстрували нашу віру у подальше відновлення ділової активності в Україні.

Крім того, Dragon Capital, яка вже володіє суспільно-політичним журналом «Новое время» і однойменним інформаційним інтернет-порталом, днями придбала ТРК «Радіо-Ера».

Керувати всіма медіа у портфелі Dragon Capital продовжить Віталій Сич, головний редактор журналу та сайту «Новое время», який до цього протягом 10 років очолював журнал «Кореспондент». Керівником проекту «Радіо-Ера FM» стане Валерій Калниш, який раніше очолював газету «Коммерсант», радіо «Вести», а також інтернет-портал «РБК-Україна».

Інвестори Dragon Capital акцентують, що не втручатимуться у редакційну політику своїх медіа.

Довідка. Dragon Capital — інвестиційна компанія, що надає в Україні повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів, здійснює брокерські операції з акціями і борговими інструментами, супровід угод із залучення капіталу, прямі інвестиції та управління активами.

Компанія заснована у 2000 році у Києві. У 2007-2017 рр. міноритарним пакетом Dragon Capital володів банк Goldman Sachs.

Компанія New Ukraine PE Holding входить до групи компаній Dragon Capital, основним акціонером якої є фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund.

БЦ «Євразія» та БЦ «Прайм» — бізнес-центри класу А, що розташовані в діловому центрі міста Києва на вул. Жилянській. Їх загальна площа 33 423 та 9 140 тис. кв. м відповідно. На момент укладення угоди вакантність площ в обох бізнес-центрах становила менше 1%. Ключові орендарі — Microsoft, PWC, Deloitte, EPAM, Sanofi.

У 2016 р.  компанія New Ukraine PE Holding придбала торговий центр «Піраміда» та складські комплекси West Gate Logistics i East Gate Logistics.

QHA