КИЇВ (QHA) -

У Копенгагені в червні відбудеться міжнародна конференція із залучення інвестицій в Україну. Про це повідомив 21 лютого на спільній з главою МЗС України Павлом Клімкіним прес-конференції міністр закордонних справ Королівства Данія Андреас Самуельсен, передає кореспондент QHA.

— Конференція у Копенгагені має стати двигуном змін. Сама конференція не є самоціллю, але якщо вона зуміє дати поштовх подальшим реформам в Україні, ми будемо сприймати це як загальний успіх, український і датський, — заявив Самуельсен.

Ключовими темами конференції будуть ефективне управління, боротьба з корупцією та економічне зростання.

У свою чергу, міністр закордонних справ України Павло Клімкін додав, що метою конференції є не обговорення процесу реформ, а реалізація конкретних кроків щодо збільшення конкурентоспроможності України.

— Ідея цієї конференції — не поговорити про реформи, це ми можемо обговорити у будь-який момент, а реально зробити суттєві кроки, які зроблять Україну більш демократичною і більш європейською, ближче до того уявлення, яке є у всіх нас, — заявив він.

Відзначимо, що перша конференція із залучення інвестицій в Україну відбулася в Лондоні 7 липня 2017 року.

Нагадаємо, 20 січня глава Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош заявив, що Україна зобов'язана продовжувати реформи у 2018 році, незважаючи на наближення виборів, зокрема тому, що це її зобов'язання перед Міжнародним валютним фондом, без співпраці з яким вона не зможе виконувати свої боргові зобов'язання.

QHA