КИЇВ (QHA) -

Протягом останніх років Україна позиціонувала себе як одного з найбільших виробників і експортерів продовольства. І якщо в аграрній сфері наша країна регулярно б'є рекорди, то в тваринництві далеко не все так добре. Особливо неоднозначною є ситуація з виробництвом яловичини.

— В Україні майже не залишилося живої великої рогатої худоби. Люди забивають її та відправляють до Іраку, Ірану, Киргизії, Азербайджану та інших мусульманських країн. Будучи господарем магазину, який продає халяльне м'ясо в Хмельницькому, я відчуваю брак у товарі, — розповів агентству "Кримські новини" підприємець Улаш Сезер.

Бізнесмен вважає, що головну небезпеку становить триваюче в Україні скорочення поголів'я великої рогатої худоби:

— Люди довго не тримають молодняк і ріжуть навіть молочних трьох-чотиримісячних телят. Якщо така ситуація триватиме, через рік-два в Україні взагалі не залишиться великої рогатої худоби. Якщо українці їдять також і свинину, то для мусульман це може створити великі труднощі, адже халяль — це тільки телятина і баранина, і мусульмани свинину купувати не будуть. Я сам турок, і свого часу бачив, як така ж ситуація була у Туреччині. У результаті зараз країна майже повністю імпортує м'ясо, і ціни там захмарні.

QHA звернулося до експертів, щоб з'ясувати, що ж відбувається на українському ринку яловичини, і зрозуміти, чи загрожує українському споживачеві зліт цін.

Отже, за даними Продовольчої та сільськогосподарської програми ООН (ФАО), у 2016 році ціни на яловичину, у порівнянні з іншими видами м'яса, для виробників стали найвигіднішими. Завдяки зменшенню виробництва і збільшення експорту, на який важко було сподівалися рік тому через російське ембарго, пропозиція яловичини на внутрішньому ринку зменшилася, і це надало підтримку цінам.

Згідно з даними Держстату, оптові ціни на яловичину в період з грудня 2015 року по грудень 2016- го зросли на 22% в гривнях і на 10% у доларах. Однак роздрібні ціни піднялися всього лише на 3%. У той же час світові ціни на яловичину, згідно з індексом FAO, за 2016 рік впали на 3%.

Опитані QHA фахівці підтвердили побоювання Улаш-аг'а, зазначивши, що зменшення кількості великої рогатої худоби в Україні дійсно має місце, і назвавши кілька причин цього процесу.

— Скорочення поголів'я великої рогатої худоби має кілька причин, і головні з них —недостатній попит на молоко і м'ясо, а також велику питому вагу непрофесійного неефективного бізнесу. Те що, відбувається, — це незворотний процес еволюції ринку і знаходження балансу попиту і пропозиції. На мою думку, нічого тут робити не потрібно, крім інформаційно-освітньої підтримки та розвитку інфраструктури. Приклади ефективного і прибуткового виробництва є навіть у дуже складних умовах сьогодення, і вони будуть завжди, — таку думку висловив експерт Міжнародної продовольчої організації ФАО Андрій Панкратов.

Але чи означає це, що для українців ціни на яловичину незабаром стануть захмарними, як це вже сталося в Туреччині? Глава асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко сумнівається в такому сценарії.

— В Україні близько половини телятини проводиться в приватних господарствах. Інша половина — промисловим способом, тобто у великих господарствах. У будь-якому випадку вся продукція, вироблена в Україні, може бути експортована на зовнішні ринки, тому вона прив'язана до світових цін. Вкрай рідко буває, що вона нижче світової ціни. Це в основному все, що пов'язане з хлібобулочними виробами: борошно, макарони, а також деякі овочі, — пояснив Олексій Дорошенко.

Таким чином, зазначає експерт, ціна на внутрішньому ринку визначається світовою ціною, помноженою на курс. Якщо курс значно зріс, то, відповідно, збільшиться і вартість продукції в Україні. На сьогоднішній день така формула працює практично за всіма видами продуктів харчування. Тобто основними факторами, які вплинули на ціни в Україні, є незначне зростання світових цін і падіння курсу гривні. Якби ціна на продукти в Україні була вищою за світову, то яловичина імпортувалася б з інших країн, де її виробляють, наприклад, з Канади або Аргентини. А оскільки зараз ціни в Україні підтримуються на світовому рівні, то імпортних поставок поки небагато.

Проте, у 2017 році зростання цін на м'ясо все ж очікується, але зовсім з інших причин.

— Загальний фон, який диктується балансом попиту і пропозиції, все ж буде сприяти зростанню цін. Через зменшення поголів'я великої рогатої худоби і свиней виробництво м'яса, ймовірно, зменшиться, тоді як споживчий попит буде незмінним або незначно зросте. Отже, вперше за останні кілька років може скластися ситуація дефіциту внутрішнього пропозиції м'яса, і виникнуть умови для зростання імпорту, — зазначив Андрій Панкратов.

Хоча з початку поточного року курс гривні був помітно опущений, це поки не вплинуло на вартість продуктів харчування, але почне відбиватися вже в лютому, коли стане ясно, що курс зафіксований і падати не буде. Таким чином, українцям є сенс очікувати збільшення цін на яловичину. Питання лише в тому, наскільки. У той же, що продуктова інфляція буде нижче, ніж у 2016 році, віриться насилу.

Роман Кот

QHA