МОСКВА (QHA) -

Фінська компанія Wärtsilä, що займається випуском автономних електрогенераторів, не стала укладати з РФ контракт на поставку дизель-генераторів для потреб компанії, що знаходиться в окупованому Криму, хоча раніше їхні відносини були продуктивними і довірчими. Йдеться про філію «Севастопольський морський завод» АТ «Центр судноремонту "Зірочка"».

— Ситуація з відмовою від поставок дизель-генераторів була охарактеризована як деструктивна. Фінська компанія пояснила таке рішення тим, що стосовно РК діє санкційна політика, запроваджена західними державами, пише пропагандистське кримське видання «Примечания».

Джерело вказує, що Севастопольський морський завод займається сервісним забезпеченням судів — як військових, так і цивільних. Закупити у фінській компанії Wärtsilä потужні дизель-генератори Wärtsilä 8L20 планувалося саме для потреб «Зірочки».

Як повідомляло QHA, 19 червня Рада ЄС схвалила продовження на рік «кримського» пакету санкцій, прийнятих проти РФ 2014 року за незаконну анексію АР Крим. Зокрема санкції включають заборону на імпорт продукції з Криму або Севастополя в ЄС; інвестиції у Крим або Севастополь; туристичні послуги у Криму або Севастополі (заборонений захід у порти Криму європейських круїзних суден); експорт певних товарів і технологій кримським компаніям або для використання у Криму в транспортному, телекомунікаційному та енергетичному секторах або пов'язаних з розвідкою, видобутком нафти, газу і мінеральних ресурсів; технічну допомогу, посередницькі, будівельні або інженерні послуги, пов'язані з інфраструктурою в цих секторах.

ФОТО: інтернет

QHA