КИЇВ (QHA) -

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть «Укрзалізниці» 150 мільйонів євро кредиту на будівництво колії Долинська — Миколаїв — Колосівка. Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України.

— ЄБРР надає кредит у розмірі 150 млн євро для будівництва другої колії, електрифікації та модернізації систем сигналізації і зв'язку на сполученні Долинська — Миколаїв — Колосівка. Відповідна угода була підписана 30 грудня, — йдеться у повідомленні.

Загальна вартість проекту становить близько 300 мільйонів євро. Решта 150 мільйонів надасть Європейський інвестиційний банк.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що цей проект дозволить збільшити швидкість руху вантажних потягів на 20 – 25% і скоротити терміни перевезень.

QHA повідомляло, що ЄБРР підписав угоду про виділення Криворізькому гірничо-металургійному комбінату «ArcelorMittal Кривий Ріг» синдикованого кредиту на $350 млн. Кредит ЄБРР призначений для підтримки модернізації найбільшого в Україні сталеливарного підприємства «ArcelorMittal Кривий Ріг» і зниження його впливу на екологію.
 

QHA