КИЇВ (QHA) -

Реалізація безвізового режиму для українців з 11 червня 2017 року і спрощення перетину кордонів з країнами ЄС має певні ризики. Зокрема, можливе збільшення числа туристів, які будуть здійснювати продуктові вояжі на територію сусідньої Польщі.

На думку директора Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексія Дорошенка, який розмістив такий прогноз на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, приводом можуть послужити порівняно низькі ціни і висока якість продуктів у Варшаві та інших містах прикордонної держави.

— Люди хочуть витрачати свої гроші з розумом, а порівнюючи ціни в Україні та в Польщі, бачимо, що у наших сусідів ціни нижчі, ніж у нас. Додайте сюди ще непогану якість цих продуктів, — зазначив він.

На думку Дорошенка, така тенденція може з'явитися, насамперед, у Львівській, Волинській та Рівненській областях, які розташовані найближче до українсько-польського кордону.

— З відкриттям європейських кордонів для безвізових поїздок українці, які проживають поблизу Польщі, почнуть масово їздити до сусідньої країни для закупівлі продуктів харчування. Це позначиться як на додаткових пробках на кордоні на вихідні, так і на зниженні покупок у місцевих магазинах, — вважає експерт.

За словами Дорошенка, українці везуть з Польщі продукти з тривалим терміном зберігання.

Незважаючи на це, директор Української асоціації постачальників торговельних мереж вважає, що західний регіон України буде залишатися цікавим для ритейлерів. Він радить їм не переживати через ймовірний бум продуктового туризму, оскільки безвізовий режим лише запустить механізм, який є природним в усьому світі.

— Продуктовий туризм дуже розвинений у всіх частинах світу. І наша країна тут не виняток: до Закарпаття приїжджають угорці на вихідні, раніше було чимало поляків у Львівській області, — зазначив він.

Нагадаємо, 11 червня для громадян України запрацював безвізовий режим з Євросоюзом.

ФОТО: інтернет

QHA