КИЇВ (QHA) -

Олег Березюк вважає, що саме звільнення голови Державної фіскальної служби України Романа Насирова дозволить підняти довіру підприємців до держави і зменшити навантаження на українську валюту — гривню, повідомляє кореспондент QHA за підсумками засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів комітетів Верховної Ради України.

— Звільнення голови ДФС України дозволило б розпочати якісні зміни і на митниці. Ми взагалі чомусь не говоримо про митницю. А там що, все добре? запитує глава парламентської фракції Самопоміч.

Депутат назвав митну систему України "дірою, яка прожирає український бюджет, не наповнюючи його".

Також він нагадав про те, що націоналізація Приватбанку і ситуація з Платинум банком черговий доказ грабунку країни.

 Наше завдання  підняти економіку зсередини, зробити армію сильною і припинити політичні торги на Донбасі,  резюмував Олег Березюк, говорячи про пріоритети депутатів на 2017 рік.

Раніше група з 38 народних депутатів запропонувала парламенту звільнити главу Державної фіскальної служби Романа Насирова та його першого заступника Сергія Білана. Проект відповідної постанови зареєстрований у Верховній Раді 15 грудня під №5542. Серед ініціаторів рішення перший заступник голови комітету ВР з питань податкової та митної політики Андрій Журжій (фракція Самопоміч), глава депутатської фракції Батьківщина Юлія Тимошенко, глава комітету ВР з питань запобігання та протидії корупції Сергій Соболєв.

ФОТО: інтернет

QHA