СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕДСЖІТ (QHA) -

Самопроголошений прем'єр окупованого Криму Сергій Аксьонов шукає можливості налагодити економічне співробітництво з терористами Донбасу через міністерство економічного розвитку Росії. Про це він розповів в інтерв'ю російському РБК.

— Напрямки вивчаються на рівні Мінекономрозвитку Росії. Є і запити на ті товарні групи, які виробляються у «ДНР», «ЛНР» і у нас у тому числі. Я як керівник суб'єкта РФ повноважень із цього приводу не маю. Рішення з цих питань буде приймати федеральний центр.

Раніше в рамках так званого інтеграційного комітету «Росія — Донбас» глава терористичного формування «ДНР» Олександр Захарченко перераховував конкретні сфери співпраці, а також висловлював надію в його плідності.

— Ми розраховуємо на тісну економічну взаємодію з Кримом. Криму потрібні наше вугілля і метал. Донбас потребує продукти харчування і вина, вироблені у Криму. Я вірю, що наша співпраця буде плідною.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, обраний від Криму «депутат» Держдуми РФ Андрій Козенко, який уповноважений Кремлем «координувати соціально-політичне та економічне взаємодію з республіками Донбасу» на початку березня заявив про плани поставляти на окуповану проросійськими бойовиками територію Донецької та Луганської областей України продукцію виноробних підприємств анексованого Росією Криму.

ФОТО: інтернет

QHA