ПАРИЖ (QHA) -

Ввечері у четвер, 28 грудня, керівництво компанії зі штаб-квартирою у Тулузі повідомило, що домовилося про поставку американському інвестиційному фонду Indigo Partners 430 літаків середньої дальності польотів на загальну суму (за прейскурантом) 49,5 млрд доларів (у перерахунку — більш 42 млрд євро).

Реальна сума угоди не повідомляється, як правило, компанії надають знижки при підписанні великих контрактів. Замовлення включає літаки A320neo місткістю 180 пасажирів, а також більш місткі A321neo, відзначає AFP.

Лайнери поповнять авіапарки чотирьох бюджетних авіакомпаній, частками в яких володіє Indigo Partners. Йдеться про американську Frontier Airlines, чилійської JetSMART, мексиканської Volaris і угорської Wizz Air.

Тим часом, 29 грудня, стало відомо про замовлення розташованої у Гонконгу лізингової компанії CALC 50 літаків A320neo на суму 4,5 млрд євро. Поставки повинні завершитися до 2023 року.

QHA повідомляло, що турецька компанія Aselsan, підписала договір з ДП «Антонов» про спільне виробництво системи автопілота і радіоелектронного обладнання.

Джерело: Deutsche Welle

QHA