СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У 2017 році в половині регіонів Російської Федерації (РФ) інвестиції продовжили падіння, однак в окупованому Криму інвестиції зросли більш ніж у чотири рази. Про це повідомила експерт з регіональної політики, професор кафедри економічної та соціальної географії Московського державного університету (МДУ) Наталія Зубаревич.

Вона зазначила, що близько 85% інвестицій в окупований Крим — бюджет РФ.

— Бізнес туди не йде, — додала вона.

На офіційному сайті так званого уряду Севастополя повідомили, що до основного капіталу підприємств та організацій вкладено 2141,2 мільйона рублів інвестицій. На 1704,3 мільйона рублів закупили автомобілі, обладнання, господарський інвентар, на будівлі витрачено 332,3 мільйона, на об'єкти інтелектуальної власності — 6,8 мільйона.

QHA повідомляло, що частина інвестиційних проектів, включених до офіційного реєстру які реалізуються в окупованому Криму, заморожена, угоди з деякими потенційними інвесторами вже розірвані, інші знаходяться у стадії розриву відносин з місцевою «владою». Реалізація чотирьох проектів припинена. У тому числі — виробництво автомобілів на базі шасі ГАЗ.

Джерело: Федерал Прес

QHA