СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Завтра, 25 січня, відключать електроенергію на деяких вулицях Сімферополя.

Про це заявили у прес-службі адміністрації міста.

Такий захід пов'язаний із заміною електроопори. Роботи проведуть співробітники «Крименерго».

З 8:00 до 17:00 світла не буде за наступними адресами: вул. 8-го Березня, 50-66/66, 75-91, вул. Братська, 2-22, вул. Червоноармійська, 52-54, вул. Кримська, 10-16, 49-59, вул. Малофонтанна, 60, вул. Перевальна, 2, 1-5.

Відзначимо, що в анексованому Криму, незважаючи на запуск третьої нитки російського енергомоста навесні 2016 року, тривають відключення світла. З грудня 2015 року в Крим припинила надходити електроенергія з материкової України через пошкодження електроопори у Херсонській області. На сьогодні Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок з Росії та енергомосту з Кубані.

Нагадаємо, у грудні минулого року в Сімферополі відбулося віяльне відключення електроенергії. Окупанти це пов'язали з плановими ремонтними роботами ГУП РК "Крименерго".

Раніше QHA повідомляло, що у Судакському районі Криму через посилення вітру відбулися часткові відключення світла. Як повідомляли місцеві жителі, повністю знеструмлено село Богатівка і частково — село Сонячна Долина. Всього без енергопостачання залишилися близько 5 тис. жителів цього регіону.

QHA